"ПластиКом в кожен дім"

Металопластикові вікна в Полтаві

Адреса: вул. Старий Поділ, 4, офіс 100

Спеціальна пропозиція від заводу «ПластиКом» зі скління балкона.

   

У багатьох виникає потреба утеплення балкона, і тут виникає питання! «А як краще зробити?»

     І так, для початку вам необхідно визначитися який результат ви хочете отримати в результаті. Як показує наша практика робіт по склінню балконів, є кілька варіантів скління.

1. Холодне скління.

     Такий тип скління є найбільш дешевим тому що не задіюються роботи з утеплення та обшивці. Його можна проводити в будь-яких квартирах, незалежно від архітектурних особливостей будівлі. Відсутність в склопакетах теплоізолюючих повітряної подушки зменшує вагу конструкції, тому навантаження на несучі поверхні мінімальна. Даний тип скління застосовується в тих випадках, коли балкон служить в основному для зберігання речей або неможливі інші варіанти. В результаті Ви отримуєте захист від дощу, вітру і шуму.

2. Тепле скління.

     Для цього виду необхідний повний комплекс робіт по склінню, утеплення та обшивці. При склінні лоджій «теплим» способом встановлюються склопакети з теплоізолюючих повітряною подушкою (багатокамерні). Така конструкція забезпечує повну тепло- і шумоізоляцію приміщення. Комплексне утеплення стін, підлоги і стелі в поєднанні з «теплим» склінням вікон дозволяє розширити корисну площу квартири або створити додаткову кімнату. Основна вимога до установки - наявність міцного парапету або додаткових опор для основної плити. Даний тип скління не використовується в старих будинках і найчастіше застосовується при обробці лоджій. Як утеплення і обшивки можуть виступати різні матеріали залежно від бюджету і побажань замовника. Такий варіант по функціональності нічим не поступається повноцінній кімнаті в якій можна розмістити робочий кабінет, зимовий сад або затишне місце для відпочинку.

img-20140306-101548.jpg

3. Скління від плити до плити

     Так звані "Французькі балкони" це варіант в якому скління виконано від підлоги до стелі. Як правило, при склінні таким чином, наявні металеві перила або бетонні огорожі прибираються, а стійки профілів посилюються для збільшення міцності конструкції. Незаперечною перевагою даного виду є його естетична складова, такий варіант виглядає багатше і сучасніше. Балкони виходять дуже світлі і просторі, прекрасно підходять для зони відпочинку і зимового саду. Такі балкони набувають все більшої популярності.

dsc-0147-kopija-kopija-0.jpg

   

Ми можемо зробити вам будь-який варіант. Балкони і лоджії є одним з головних напрямків нашої заводу «Пластик», у нас працюють фахівці з великим досвідом роботи як в звичайному так і в панорамному склінні. Наші роботи не перший рік радують наших замовників своїми перевагами.

   

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ

  +3 (050) 304-36-18, +3 (050) 327-39-96, (0532) 67-45-10

І ОТРИМАЙТЕ ДОДАТКОВУ ЗНИЖКУ НА скління балкона АБО лоджії А ТАКОЖ ЯКІСНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ У НАШИХ ФАХІВЦІВ ЗАВОДУ «ПЛАСТИКОМ»