"ПластиКом в кожен дім"

Металопластикові вікна в Полтаві

Адреса: вул. Старий Поділ, 4, офіс 100

Гарантія - 3 років

  Завод " ПлаcтиКом" надає 3 річну гарантію на свої вироби. Це ще одно підтвердження бездоганної якості продукції, що випускається нами. З чого складається упевненість в такій високій якості?

  По-перше. Ми упевнені у своїх партнерах. Багаторічний досвід роботи з постачальниками комплектуючих для виробництва металопластикових вікон, дозволяє з повною упевненістю стверджувати: для виробництва своїх виробів ми використовуємо тільки кращі комплектуючі.

  По-друге. Ми упевнені у своїх можливостях. Використовуване нами для виробництва обладнання фірми URBAN дозволяє нам виготовляти металопластикові вироби високої якості.

  По-третє. Ми впевнені в наших працівниках. За сім років роботи на ринку виробництва металопластикових виробів ми змогли створити команду професіоналів, здатних вирішувати завдання будь-якої складності, забезпечуючи при цьому, наш фірмовий стандарт якості.

  По-четверте. Високий рівень якості наших виробів підтверджено як фахівцями, так і споживачами. Виробництво і продукція заводу сертифіковані. Всі роботи проводяться згідно з вимогами ДБН В.1.2-2: 2006 «Навантаження і впливи», ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009 «Блоки віконні з полівінілхлоридного профілю. Технічні умови », ДСТУ Б.В.2.6-79: 2009« Шви сполучних місць примикання віконних блоків до конструкції стіни. Загальні технічні умови ».

    Зробіть замовлення на покупку металопластикових виробів заводу «ПластиКом» і Ви дізнаєтесь, що таке по-справжньому якісне вікно.