"ПластиКом в кожен дім"

Металопластикові вікна в Полтаві

Адреса: вул. Старий Поділ, 4, офіс 100

Оплата та доставка

6316

ЗАМОВЛЕННЯ

Замовлення приймаються 24 години на добу 7 днів на тиждень

1. Замовлення на сайті у режимі ON-LINE

• Заповніть поля у формі;

• Натисніть кнопку «відправити»;

Після оформлення з Вами зв'яжеться наш співробітник і уточнить деталі замовлення.

2. Замовлення через Онлайн-консультанта.

Цей спосіб сподобається тим покупцям, хто цінує і економить свій час.

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ

1. Оплата замовлення здійснюється в готівковому порядку в касу нашої компанії, або в безготівковому порядку на розрахунковий рахунок. Оплата здійснюється виключно у национальноій валюті України.

2. Попередня оплата замовлення здійснюється в размере не менш ніж 50% від вартості замовлення, залишок сплачується за 2 дні до погодженої дати вивезення виробів.

 

ДОСТАВКА:

1. Доставка металопластикових вікон та дверей, здійснюється автомобілями нашої компанії спеціально обладнані для перевезення металопластикових конструкцій.

2. Доставка продукції по місту Полтава здійснюється платно. Доставка по області та інші регіони України здійснюється платно, для розрахунку ціни Ви можете звернутися до нашого менеджера.

3. Розвантаження автомобіля здійснюється силами замовника, якщо інше не обумовлено при замовленні.

4. Планування автомобілів і їх маршрутів в нашій компанії проводиться спеціальним відділом логістики, після підтвердження готовності і повної оплати замовлення.

5. Наша компанія здійснює Доставку транспортними службами. У разі якщо Вам необхідно отримати конструкції в інші регіони України, ми можемо Вам запропонувати послугу з доставки транспортними службами "ІНТАЙМ", "НОВА ПОШТА". Конструкція буде поміщена в спеціальну дерев'яну упаковку і доставлена ​​Вам в найкоротший час. Про умови оплати, доставки ви можете дізнатися зв'язавшись з нами.

6. В нашій компанії є можливість для самостійного вивозу конструкцій. Для цього Вам необхідно звернутися до менеджера і оформити необхідні документи. Отримати металопластикові конструкції, Ви можете на нашому складі за адресою вул. Сакко 66.