"ПластиКом в кожен дім"

Металопластикові вікна в Полтаві

Адреса: вул. Старий Поділ, 4, офіс 100

Про Компанію

1673

"ПластиКом" - авторизований партнер REHAU в Полтаві і області

 

  Одним з лідерів ринку металопластикових виробів, без сумніву, є німецький бренд REHAU. Що саме дозволяє цьому відомому у світі виробникові утримувати лідерство?

 Передусім, ця якість продукції, здатна забезпечити оптимальні умови для проживання у будь-якому будинку. Вікна, виготовлені з профілю REHAU, володіють, практично, абсолютною тепловою і звуковою ізоляцією. Високий рівень зовнішнього дизайну вікна гармонійно впишеться в дизайн будь-якого сучасного інтер'єру. Фурнітура GU, яка використовується при виробництві металопластикових виробів заводом " Пластиком", зовні приваблива і практична. Безперечним плюсом можна вважати і високий показник екологічної чистоти продукції. Вироби з профілю REHAU мають тривалий термін служби і здобули любов споживачів в різних країнах.

  Важливою якістю, що дозволяє бренду REHAU тривалий час утримувати лідерство, є уміння фахівців компанії підбирати собі партнерів. Адже далеко не кожен виробник здатний забезпечити необхідний стандарт якості, встановлений REHAU. Саме тому, першим авторизованим партнером REHAU в Полтаві став завод по виробництву металопластикових виробів " ПластиКом". Почавши виробництво металопластикових вікон в 2004 році, завод  збільшив виробництво вікон більш ніж вдесятеро: з 10-12 вікон за зміну в 2004 році до 120-150 вікон за зміну в 2011 році. Використання при виробництві новітніх німецьких виробничих ліній, наявність досвідченого персоналу, умілий менеджмент, професійний підхід до справи, дозволяє заводу робити металопластикові вироби, що відповідають як національним стандартам якості, вимогам ДБН, ДСТУ і Гостів, так і міжнародним стандартам ISO.Ці і інші досягнення заводу підтверджені численними сертифікатами, дипломами і свідотсвами.