"ПластиКом в кожен дім"

Металопластикові вікна в Полтаві

Адреса: вул. Старий Поділ, 4, офіс 100

Акція: енергозберігаючий склопакет за ціною звичайного!

     

     

Так як практично всю площу металопластикового вікна займає склопакет, характеристики вашого вікна будуть максимально залежати від склопакета. Тому склопакет - дуже важливий, якість якого має вирішальне значення для забезпечення тепло і шумо ізоляційних властивостей металопластикових вікон.

     Сьогодні, наша компанія надає Вам можливість поліпшити характеристики склопакета не заплативши при цьому ні копійки. Замовивши вікна з однокамерним і двокамерним склопакетом з енергозберігаючим покриттям - за ціною звичайного склопакета.

     Так як на частку склопакета доводиться до 70% втрат тепла. В даному випадку єдиний спосіб зниження втрат - це використання енергозберігаючого скла.

     Енергозберігаюче скло являє собою скло, покрите спеціальним напиленням. Таке покриття безперешкодно пропускає в приміщення короткохвильове сонячне випромінювання, яке нагріває меблі та інші предмети, але відображає всередину будівлі довгохвильове (інфрачервоне) випромінювання, що виходить від нагрітих предметів і нагрівальних приладів, виключаючи тим самим променеві втрати тепла через прозорі вікна. Всупереч розхожій думці про те, що таке напилення видно оку - зеленувате або голубувате - це покриття таке тонке, що абсолютно не впливає на прозорість вікна.

energosberegajuschie-stekla-zimoi.jpg

   Найчастіше в якості покриття використовуються іони срібла, які дозволяють домогтися здатності склопакета затримувати частку електромагнітного випромінювання. В результаті ви не тільки знижуєте витрати, але і підвищуєте комфорт усередині приміщення.

   

Телефонуйте нашим менеджерам, і вони дадуть відповідь на будь-які ваші запитання щодо акції та енергозберігаючих склопакетів зокрема.

 

     ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

 +3 (050) 304-12-42, +3 (050) 327-39-96, 67-45-10

І ОТРИМАЙТЕ ДОДАТКОВІ 10% ЗНИЖКИ НА скління балкона АБО лоджії А ТАКОЖ ЯКІСНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ У НАШИХ ФАХІВЦІВ ЗАВОДУ «ПЛАСТИКОМ»

     Корисна інформація:

    Клієнти часто задають питання про те, як можна переконатися, що склопакет дійсно енергозберігаючий. Це дуже просто зробити в домашніх умовах за допомогою сірника або запальнички. Просто помістіть джерело вогню перед склопакетом і подивіться на його відображення - вогник видно на кожному з стекол. Якщо склопакет звичайний, то вогники однакового кольору. А якщо енергозберігаючий - то колір вогника буде різним.