"ПластиКом в кожен дім"

Металопластикові вікна в Полтаві

Адреса: вул. Старий Поділ, 4, офіс 100

ВИСТАВКА FENSTERBAU FRONTALE NUERNBERG 2018

14.07.2017 11:27 2202
ВИСТАВКА FENSTERBAU FRONTALE NUERNBERG 2018

FENSTERBAU FRONTALE NUERNBERG 2018

 

REHAU Smart Window Solutions

Розумні віконні рішення від компанії REHAU

 
Справжнім втіленням стратегії REHAU Smart Window стали: 
 
° REHAU GENEO INOVENT – система розумного регулювання мікроклімату будинку. Цеенергоефективне поєднання системи вентиляції та теплообміну, яке вмикає провітрювання в закритому режимі, мінімізуючи при цьому тепловтрати та небажаний шум.
 
 
 

 

 

 

 

° REHAU SMART GUARD – система віконної безпеки, яка дозволяє відлякувати зловмисників ще до стадії проникнення із застосуванням звукових, світловиз сигналів, та захисних ролетів.

 

 

° REHAU SMART SHADING – система розумного затінення з дистанційним керуванням з мобільного телефону. Здатна самостійно регулювати ступінь затіненості вікна, базуючись на даних про інтенсивність освітлення або індивідуально задані параметри.

 

 

RAU-FIPRO X:

Дозволила збільшити межу розміру виробів на 10%

Справила враження презентація інноваційного матеріалу RAU-FIPRO X, який є другою генерацією матеріалу RAU-FIPRO. 

Мова йде про суттєве збільшення вмісту скловолокна в серцевині профілю, що дозволяє розширити і без того серйозні можливості системи з точки зору обмежень розмірів на додаткові 10%.  

Іншими словами, відтепер завдяки RAU-FIPRO X можна виготовити стулку розмірами 2800 мм висотою та шириною 1300 мм, що по силам навіть не для кожної алюмінієвої конструкції, а для пвх-вікон було взагалі недосяжне.

 

Новинки в дизайні.

Кольорові рішення та оздоблювання.

KALEIDO WOODEC.
Система декорів, яка надає максимально реалістичного вигляду і тактильного відчуття справжньої деревини. Декор доступний в трьох кольорах: 
° Солодовий дуб
° Шеффілдський дуб сивий
° Шеффілдський дуб вибілений.

KALEIDO VISION.
У створенні декорувикористані такі ж самі полімери, які вже добре зарекомендували себе у виготовленні глянцевих меблевих фасадів REHAU. Тепер внутрішню поверхню вікна можна задекорувати в тон або в єдиному концепті з оздобленням меблевих фасадів. Примітно, що технологія доступна не тільки для нових вікон, але й дозволяє задекорувати конструкції, встановлені раніше.

 

Розсувні системи REHAU 

 

 

 

 

Форма вікна обмежена тільки вашою фантазією