"ПластиКом в кожен дім"

Металопластикові вікна в Полтаві

Адреса: вул. Старий Поділ, 4, офіс 100

До уваги громадян!

05.11.2014 12:32 804
До уваги громадян!

До уваги громадян!

ТОВ «ПластиКом» - лідер підприємств-виробників металопластикових конструкцій в Полтавському регіоні повідомляє, що останнім часом в звязку з погіршенням економічної ситуації в країні та різким падінням рівня життя суттєво збільшилась кількість фактів шахрайства щодо пересічних громадян з боку суб’єктів підприємницької діяльності по наданню послуг виготовлення та встановлення металопластикової продукції.

Все частіше, кмітливі шахраї, представляючись представниками підприємств по виготовленню чи продажу металопластикових конструкцій, входять в довіру до покупців та різноманітними способами вимагають кошти у громадян.

Тому, виходячи з зазначених фактів, адміністрація ТОВ «ПластиКом» застерігає всіх полтавців та гостей нашого міста від  поспішних рішень при здійсненні замовлень на металопластикові вироби. Тільки достовірно переконавшись та отримавши підтверджуючі документи, Ви можете оформити своє замовлення.

Одночасно наголошуємо на тому, що  завод  «ПластиКом» пропонує Вам повний спектр послуг щодо металопластикових виробів та гарантує високоякісне обслуговування .

Звернувшись до нас Ви отримуєте надійність та безпеку.

При оформленні замовлення, Ви в обов’язковому порядку, отримуєте договір, оформлений згідно вимог чинного законодавства, в якому чітко прописані умови, терміни та обов’язки, які несе наше підприємство згідно цього договору. Також, співпрацюючи з нами, Ви зажди зможете отримувати інформаційну підтримку та кваліфіковані консультації наших фахівців. Всі дії, будь то замовлення на замір, виготовлення та встановлення виробів, технічне обслуговування тощо, проводять лише співробітники торгового відділу нашого підприємства шляхом укладення офіційних договорів. Оплата за замовлений товар відбувається в бухгалтерії ТОВ «ПластиКом». При оплаті Ви отримуєте оформлені належним чином підтверджуючі документи. Крім цього, Ви в праві дізнатися про ступінь готовності вашого виробу та з’ясувати приналежність будь-якої особи до представництва нашого підприємства в зручний для Вас спосіб: зателефонувавши  за номерами телефону (0532) 67-45-10, 67-45-11 або завітавши до нас за адресою: м. Полтава, вул. Сакко, 66

Підсумовуючи вищевикладене, можна з впевненістю завірити, що лише плідна співпраця з нашим підприємством позбавить Вас від розчарувань та принесе в Вашу оселю тепло та затишок.