"ПластиКом в кожен дом"

Металопластикові вікна в Полтаві

Адреса: вул. Сакко, 66

Вікна для дачі. Де заощадити?

15.08.2013 11:32 363
Вікна для дачі. Де заощадити?

Вікна для дачі. Де заощадити?

   І дійсно, які ж вікна вибрати для дачі? Який профіль, фурнітуру і склопакет поставити, щоб і бюджет зберегти, і не розчаруватися в процесі експлуатації. Ось що радять фахівці заводу "пластику".

     Замовити вікна з однокамерним склопакетом.

      Якщо ви плануєте не жити на дачі в осінньо-зимовий період, а проводити там тільки теплу пору року, то сміливо вибирайте однокамерний склопакет. Це дозволить вам заощадити від 50до 150 гривень з вікна.

     Вибрати трикамерний профіль ПВХ шириною 60 мм

Замовляючи пластикові вікна на літню дачу, немає необхідності вибирати дорогий широкий профіль (70 мм і більше). Вам буде цілком достатньо трикамерного, шириною 60 мм. Це дозволить вам заощадити ще приблизно понад 100 гривень з вікна.

    Купити готові вікна ПВХ

    Це найпростіший і економічний спосіб, тому що серійне виробництво вікон ПВХ значно дешевше. Але його може собі дозволити тільки власник ще не збудованого або дерев'яного будинку, де господар владний змінити отвори для вікон на власний розсуд. Готові вікна ПВХ типових розмірів можна купити на складі готових виробів заводу «Пластик». Це дозволить вам заощадити ще до 27% вартості вікна. Крім того, вам не доведеться витрачати час на очікування фахівця по виміру і виготовлення вікон.

    Самостійно змонтувати вироби

    Самостійний монтаж вікон дозволить вам заощадити мінімум по 150 гривень з вікна. Але далеко не кожен здатний зважитися на такий крок. З незвички процес установки може зайняти не один день, а фахівець з цим впорається всього за годину. Крім того, ви ризикуєте втратити гарантію на подальше обслуговування вікон.

     Отже, підіб'ємо короткий підсумок

    В середньому ціна одностулкової вікна ПВХ розміром 860х1430 з монтажем може коливатися від 1000 до 1500 грн. Без монтажу буде ще дешевше. Так, наприклад, в нашій компанії готове вікно з однокамерним склопакетом з профілю ПВХ шириною 60 мм без монтажу становить 847 грн.

  Сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам витратити гроші з користю!