"ПластиКом в кожен дім"

Металопластикові вікна в Полтаві

Адреса: вул. Старий Поділ, 4, офіс 100

Навчання монтажників пластикових вікон

27.02.2015 12:32 1112
Навчання монтажників пластикових вікон

Навчання монтажників пластикових вікон

Завод «Пластик», за участю представників компанії REHAU, провів чергові курси підвищення кваліфікації для монтажників. Курси проводилися з 1 по 20 лютого 2015р. в кілька етапів. У заході взяли участь всі монтажні бригади заводу від новачків до співробітників з великим досвідом роботи в кількості 17 чоловік.

Даний навчальний курс розроблений для професійної підготовки монтажників по установці виробів з ПВХ. Курс розрахований на тих, хто бажає отримати практичні і теоретичні знання в цій галузі! Щоб опанувати всім необхідним навчальним матеріалом, слухачеві не обов'язково мати досвід роботи в сфері монтажу пластикових вікон. Навчання починається з азів. Навчальна програма курсу розділена на два блоки: теоретичний і практичний. Навчання починається з формування теоретичної бази знань і введення в спеціальність.

Основна тема курсів:

- конструктивні особливості вікон і дверей з профілю REHAU,

- функціональні особливості склопакетів,

- особливості складання і монтажу складних конструкцій з ПВХ профілю.

Також на курсах обговорили алгоритм поведінки монтажників в штатних і позаштатних ситуаціях, етику поведінки при спілкуванні з замовниками.

Всі монтажники, після закінчення курсів, здавали тести з теорії та практиці монтажу ПВХ вікон. Нові співробітники, які склали тест були зараховані в монтажні бригади з продовженням проходження практичного навчання.