"ПластиКом в кожен дом"

Металопластикові вікна в Полтаві

Адреса: вул. Сакко, 66

ФУРНІТУРА GU

07.10.2013 11:32 554
ФУРНІТУРА GU

Виробником віконної фурнітури GU є німецький концерн Gretsch-Unitas (GU). Висока якість даного товару забезпечується застосуванням інноваційних технологій і високоточного устаткування. Для розробки нових технологій в компанії створений власний науковий центр, що сприяє випуску не тільки надійною, але і багатофункціональною фурнітури для пластикових вікон. Це підтверджується тривалим терміном гарантії, що дорівнює десяти рокам.

    Але спеціалізація компанії не обмежується фурнітурою тільки для пластикових вікон, тут виробляється також все необхідне для вікон з дерева та алюмінію. Особливості продукції, що виділяють її на ринку фурнітури - це екологічність і досить доступна ціна при відмінній якості.

   Асортимент продукції.

     Компанія випускає фурнітуру в наступному асортименті: поворотно-відкидна (передбачена для одно- і двостулкових вікон і керована однією ручкою); паралельно-зсувні (для зсувних вікон, в яких є 2-4 стулки); що складається зсувні (для вікон, що складаються з 3-7 складаються елементів); підйомно-зсувні (для вікон, що мають від 2 до 6 стулок, управління здійснюється однією ручкою); стенноподвесная горизонтальна і вертикальна.

   Є й такі елементи, як ручки, провітрювачі, димовидалення та механізми відкривання фрамуг. Виробництво поворотно-відкидний фурнітури GU здійснюється за наступними напрямками: Uni-Jet (з вбудованим провітрюванням, можливістю вибору ступеня взломоустойчивости, для вікон з ПВХ та деревини); Euro-Jet (економічний варіант, призначений для ПВХ вікон); Jet AK8 і Uni-Jet Sc (має приховані петлі і призначений для ПВХ вікон).

   Простота і якість.

   Віконна фурнітура Gretsch-Unitas - це, перш за все, простота управління і тривалий термін служби. Завдяки їй віконні конструкції Заводу "пластику" надійно захищені від злому, зовнішніх впливів (ультрафіолету, снігу, граду і навіть сторонніх очей), мають кілька режимів провітрювання, в числі яких і щілинне, блокіратор неправильного відкривання і вбудований гальмо стулки. Дуже зручним є те, що навіть самі новітні зразки фурнітури сумісні з елементами попередніх поколінь. Завдяки спеціальному покриттю забезпечується висока стійкість до корозії і зносостійкість. Більшість моделей уніфіковано для профілів з дерева і ПВХ. Регулювання фурнітури для вікон даної марки можна здійснювати як під час установки віконних і балконних конструкцій, так і при їх експлуатації. Це забезпечує максимальну герметичність стулок і запобігає їх провисання. Хоч ця процедура і не є дуже складною, але буде краще, якщо довірити її професіоналу.

   За додатковою інформацією пов'язаної з установкою й регулюванням фурнітури GU звертайтеся до наших менеджерів.